Kontakt  

ITL Krauz Mechanika Pojazdowa
Handel Detaliczny i Hurtowy s.c. J.Krauz, I.Klimek
Ul. Kasztanowa 4A
58-300 Wałbrzych

Tel/Fax: 74 84 250 95
(serwis i sklep)


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy:
Pon.-Pt.          8.00-17.00
Sob.               8.00-14.00

 

   

Floty samochodowe

Jeśli prowadzisz firmę a naprawy swojej floty zlecasz dalej autoryzowanym serwisom, zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy równie wysoki poziom wykonywanych napraw oraz korzystniejsze ceny zarówno na usługi jaki i części.
W naszym serwisie to TY decydujesz o jakości montowanych części (jakości OE lub zamienników), a my zapewnimy Twoim samochodom odpowiedni wybór.
Przy większej ilości samochodów możesz liczyć na dodatkowe rabaty oraz promocje które będą tworzone specjalnie dla Twojej firmy.
Dodatkowo możesz reklamować Swoją firmę na naszej stronie – bezpłatnie umieścimy logo Twojej firmy wraz z informacjami o prowadzonej działalności. Co miesiąc mamy ponad 1500 odsłon, a ta liczba ciągle rośnie!
Przyjedź, zadzwoń lub napisz do nas – przygotujemy Ci przykładową wycenę wybranych napraw.

Oszczędzaj i bądź zadowolony jak setki naszych klientów.
Zapraszamy do współpracy!

   

Promocje  

   

Galeria  

Brak grafik
   

Zobacz nas na  

   

O nas  

Firma ITL Krauz Mechanika Pojazdowa Handel Detaliczny I Hurtowy S.C. świadczy profesjonalne usługi na rynku motoryzacyjnym. Zachęcamy wszystkich kierowców do skorzystania z oferty znajdującej się na stronie internetowej. Nasz

auto serwis

w Wałbrzychu cieszy się nieposzlakowaną opinią. Dysponujemy doświadczoną i wyspecjalizowaną kadrą, zapewniamy dobrego elektryka samochodowego i mechanika w Wałbrzychu. W zasięgu naszych prac znajduje się

elektryka samochodowa

,

naprawa samochodów

, profesjonalny serwis i

warsztat samochodowy

. Oferujemy naszym klientom serwis motoryzacyjny, sprzedaż produktów i wiele innych usług związanych z mechaniką pojazdową. Nasze

serwisy samochodowe Wałbrzych

działają na rynku od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokie standardy świadczonych usług. Można nam zaufać, nasze warsztaty samochodowe to gwarancja zadowolenia klientów. Oferta skierowana jest dla klientów detalicznych i hurtowych, dla osób prywatnych oraz dla firm. Nasza firma to nie tylko profesjonalna naprawa samochodów i

elektromechanika

w wysokich standardach, ale także wszelkie kompleksowe usługi związane z mechaniką pojazdową. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółowa ofertą oraz do kontaktu.
   
© Serwis samochodowy, elektromechanika, warsztaty samochodowe - auto serwis Wałbrzych